Kapat

Sinem Kobal The Protector’e Katıldı Söylentisi Doğru mu?

Anasayfa
Sinema-Dizi Sinem Kobal The Protector’e Katıldı Söylentisi Doğru mu?

Dört hafta gibi bir sürede 10 milyon izlemeye ulaşan The Protector dizisinin oyuncu kadrosuna söylentilere göre Sinem Kobal da katıldı.

Selena dizisi ile oyunculuğunu bütün Türkiye’ye duyuran ve küçük çocukların hayranlığını kazanan Kobal’ın hakkında ortaya atılan “Sinem Kobal, The Protector oyuncu kadrosuna katıldı.” iddiasında herhangi gerçeklik payı var ise bölüm başı ne kadar alacağı ve dizide hangi rolü üstleneceği izleyiciler için büyük merak konusu olacaktır.

Kobal’ın hakkında atılan başka bir iddiaya göreyse, Çağatay Ulusoy’un bölüm başı 50 bin lira aldığı Netflix dizisi The Protector’den bölüm başı 30 bin lira alacağı söyleniyor.

İlk sezonunun ardından 2, 3 ve 4 sezon için de onay alan The Protector’ün başrolünü Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan gibi isimler yer paylaşıyor. The Protector, günümüz İstanbul’unda yaşayan bir adamın, kökü çok eskilere dayanan gizli bir tarikat ile arasındaki ilişkiyi keşfetmesi ve yaşadığı şehri bu tarikattan korumaya çalışmasını konu alınıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir