Kapat

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a Flaş Transfer!

Anasayfa
Sinema-Dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a Flaş Transfer!

ATV’nin reyting rekorları kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin merakla beklenen 136. bölümünün fragmanı yayımlandı. Yayımlanan fragmanla birlikte istihbaratın başına geçecek olan isim de belli oldu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde istihbarat başkanı Mesut, Hızır tarafından öldürülmüştü. Yeni istihbarat başkanını Mehmet Çepiç canlandıracak.

Mehmet Çepiç

Mehmet Çepiç kimdir?

“Mehmet Çepiç, 8 Şubat 1962 tarihinde Ankara‘da doğmuştur. Tam adı Mehmet Yaşar Çepiç’dir. İlkokul, ortaokul ve liseyi Ankara’da okudu. Ardından 1980 yılında tiyatrocu Erkan Yücel‘in kurduğu Ankara Halk Tiyatrosu kursuna gidip 1981 yılında Fareyi Öldürmek adlı oyunuyla profesyonel oyunculuk hayatına başladı.

2018 yılında başrolünü İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Astepe‘nin paylaştığı Osman Sınav imzalı Sen Anlat Karadeniz dizisinde Mehmet Ali Nuroğlu, Öykü Gürman, Gözde Kansu, Aydan Burhan, Sinan Tuzcu, Belfu Benian ile beraber rol aldı.”

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinin 135. bölümünde Ne Oldu?

“Akif’in kurduğu tuzak yüzünden, fedailerin en önemli ismi kendini vatan için feda etmek zorunda kalırken Alparslan’ın üzerine, altından kalkması çok zor bir görev yıkılır. Bu durumu da Çakırbeylilerin lehine çevirmeyi başaracak olan Alparslan, hayatını riske atma pahasına, çıktığı yolun sonunu görme konusunda ne kadar kararlı olduğunu bir kere daha kanıtlar. Amcasının özgürlüğü karşılığında elindeki önemli bilgileri paylaşmayı teklif ettiği Mesud ise ölümü üzerine kurulan asıl plandan bihaberdir. Ünal Kaplan’ın da önemli bir rol üstleneceği planda ilk hedef Akif’i saf değiştirmeye ikna etmek olacaktır. Mesud tarafından kaleminin kırıldığını öğrenen Akif’i kandırmak için ise çok çaba sarf etmek gerekmeyecektir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir