Kapat

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 135. Bölüm Fragmanı Yayımlandı mı?

Anasayfa
Sinema-Dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 135. Bölüm Fragmanı Yayımlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin merakla beklenen 135. bölüm fragmanı henüz yayımlanmadı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 135. bölüm fragmanı ne zaman yayımlanacak?

Diziseverlerin merakla beklediği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 135. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragmanın pazartesi günü yayımlanması bekleniyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 134. bölümünde neler olmuştu?

“İçlerindeki hainin kendi oğlu olduğunu öğrenen Haşmet Façalı, telafisi olmayan bir karar almak zorunda kalmıştır. Onurunu, yeğenin hayatından üste tutan Behzat da Ferman’a verilecek ceza konusunda ağabeyi ile aynı fikirdedir. Bu konuda söz hakkına sahip olmayan Ömür ise verilen kararın karşısında çaresiz kalır. Tek istediği yeğeninin kanının, sevdiğiyle arasına girmemesidir. Alparslan, Ferman’ın ortaya atılmasının, Mesut’un kurduğu oyunun bir parçası olduğunun farkındadır ve bu oyunu bozmanın tek yolunun, oyunu kuranın ortadan kaldırılması olduğunun da… Bu yüzden Akif ve Zeki ile oyalanmak yerine Hızır’ın başlattığı işi bitirmeye karar verir ve asıl büyük düşmanı yok etmek için vakit kaybetmeden harekete geçer. Mesut da oyununa maşası olarak kullandığı Zeki ve Akif üzerinden devam eder. Ferman’ın ölüm emrinden haberdar olan Zeki, hem Haşmet’in yarasına tuz basmak hem de biraz daha yara açmak için cezaevine gider. Bu ziyaret sonrasında, aynı koğuşta kader ortaklığı eden Hızır ve Haşmet’in hayatının ne denli tehlikede olduğu bir kez daha anlaşılacaktır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir