Kapat

Türk Yapımı Dark Inside’ın Fragmanı Yayımlandı

Anasayfa
Oyun Haber Türk Yapımı Dark Inside’ın Fragmanı Yayımlandı

Dark Inside isimli oyunun fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda siper alma, kayma, ateş etme gibi oynanış mekanikleri gösteriliyor.

Dark Inside, G-Tech Atolye tarafından 2018 yılında duyuruldu. G-Tech Atolye, Dark Inside isimli oyunda, Battle royale ve gizlilik temalarını birleştirmeyi amaçlıyor.

Dark Inside, 12 hırsızın birbirinden habersiz bir şekilde terk edilmiş olan Ludolph isimli bir kasabaya girmesi ile başlıyor. Oyundaki amaç ise en çok eşyayı alan oup Ludolph Kasabası’nı terk etmek. Oyuncular, bu süre zarfında kasabada bulduğu çeşitli silahlar ile rakiplerini öldürebilecek. Ayrıca oyuncuların polislere de yakalanmaması gerekiyor.

Oyun her ne kadar battle royale moduna benzese de, hayatta kalan son kişi olmaktan ziyade en çok eşyayı almak. Bu özelliği nedeniyle diğer battle royale moduna sahip olan oyunlardan sıyrılmayı başarıyor.

Dark Inside’ın Steam sayfasında bulunan tanıtım yazısı:

“Terk edilen Ludolph Kasabası yağmalanmaya mahkumdur. Birbirinden habersiz 12 hırsız soygun esnasında birbirleri ile karşılaşır ve aksiyon başlar. Amaç en çok eşyayı alan olup kasabayı terk etmek. Bu süreçte karanlık ve kasvetli ortamda bulunan soyguncular streslerini
azaltmak için sigara veya enerji içeceği tüketmek durumundadır. Aksi taktirde bu strese dayanamayan soyguncular kasabanın ortasına yığılıp kalacaktır. Sigara ve enerji içeceğini kasaba merkezindeki marketten temin edebileceklerdir. 

Kasaba halkının kendisini korumak için evlerinde bulundurdukları eski tip silahlar soyguncuları cinayet suçuna da teşvik ederken az sayıda olan mermiye takviye için  kasaba merkezindeki karakola uğramak zorundadırlar. 

Yaralanma ve benzeri durumlarda kendilerini ayağı kaldıracak adrenalin iğnesi ve ağrı kesici, sargı bezi gibi sağlık araçları yine kasabanın merkezinde bulunan sağlık ocağında yer alacaktır.

Hızlı soygun sonrası kasaba merkezinde birbirleri ile karşılaşıp ölüm riski taşıyan çatışmalardan sağ çıkabilen soyguncular, ya kasabayı terk edecekler yada kasabanın terke dilmesinin ardındaki gizemli ve çok değerli olan heykeli aramaya koyulacaktır. Bu heykel ne soydukları evde ne de kasaba merkezinde değildir. Bunun için göçük tren istasyonu, mezarlık vb. kasabanın yerleşiminden uzak yerlerde aranacak heykeli bulan soyguncu, çete lideri olma konusunda ciddi adım atmış olacaktır. Çalınan ganimetler ve işlenen cinayetler neticesinde artık karanlık işlerin lideri olma vakti gelmiştir ve riskler artmaya başlayacaktır.”

G-tech Atolye tarafından PC platformu için geliştirilmekte olan Dark Inside’ın çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Dark Inside isimli oyunun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir