Kapat

The Walking Dead’in AR Oyunu “Our World” Yayınlandı

Anasayfa
OYUN HABER The Walking Dead’in AR Oyunu “Our World” Yayınlandı
Pokemon GO ile popülerlik yakalayan artırılmış gerçeklik oyunlarının arasına bir oyun daha katıldı. The Walking Dead: Our World oyunu, artırılmış gerçeklik ile iOS ve Android platformlarında yayınlandı.

Pokemon Go oyunu ile popülerleşmeye başlayan, popülerliği hızla yayılan artırılmış gerçeklikten bu oyun da payını aldı. Finlandiyalı bir oyun geliştiricisi olan Next Games, AMC ile birlikte, “The Walking Dead: Our World” isimli artırılmış gerçeklik tabanlı bu oyunu Android ve iOS mağazalarında yayınladı.

Aynen dizideki gibi kıyamet kopuyor, aylaklar dünyanın dört bir tarafını sarıyor ve bütün zorluklar, sizi hayatta kalma mücadelesi ile baş başa bırakıyor. Sokakta yürürken karşınıza çıkan aylakların kafasına sıkıp öldürdükçe yeni silahlar kazanıyor, hayatta kalma mücadelesinde daha çok avantaj elde ediyorsunuz. Oyun, daha yeni yayınlandığı için bazı hataların olabilmesi ihtimal dahilindedir.

Evinde vakit geçirmeyi sevenler, fırtınalı bir havada dışarıya çıkamayanlar, sizler için düşünülmüş bir mod daha var. “Couch” modu ile kanepenize uzanıp ekranınızda çıkan aylakların kafasını teker teker uçurabilirsiniz.

The Walking Dead: Our World oyunu, Google Haritalarını esas alıyor.  Bu nedenden dolayı Özgürlük Heykeli, Burj Khalifa gibi simgeler görülebilmektedir. Kısa bir süre içerisinde oyunun incelemesi sitemizde yer alacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER