Kapat

Tactic Force Erken Erişime Açılıyor! İşte Minimum Sistem Gereksinimleri

Anasayfa
Oyun Haber Tactic Force Erken Erişime Açılıyor! İşte Minimum Sistem Gereksinimleri

Yaklaşık 2 senedir büyük bir gizlilik içinde Unreal Engine 4 oyun motoruyla geliştirilen yerli MMOFPS oyunu Tactic Force’nin detayları nihayet netleşmeye başladı.

Tactic Force oyunundan ilk defa haberdar olacak kişiler için kısa bir tanıtım yapmak gerekise: Tactic Force Türkiye ve MENA bölgesinde Unreal Engine 4 ile geliştirilen tek ve en gelişmiş MMOFPS oyunudur. Avrupada ise ilk 3 arasındadır.

Tactic Force oyununda gençleri kumara teşvik edecek kasa, deste, kutu vb. şansa dayalı hiç bir eşya bulunmayacak ve oyundaki tüm envantere oyunu sadece oynayarak erişebileceksiniz.

Kervansaray, Peri bacaları, İzmir Agora, Mersin Limanı gibi Türkiye’de bulunan haritaların yanında Fort Boyard, Petrol Platformu gibi yurt dışında gerçek yerlerden esinlenerek yapılan özgün haritalarıyla Unreal Engine 4’ün sınırlarını zorlayacak oyunun Erken Erişim kayıtlarının başlama tarihi ise 13 Temmuz 2019 olarak belirlendi.

Erken Erişim kaydını yapmak ve kullanıcı isimlerini  revize etmek isteyen oyuncuların 13 Temmuz 2019’da saat 12:00’de www.tacticforce.com sitesi üzerinden kayıt olması gerekiyor.

Geçtiğimiz hafta sosyal ağlarından minimum ve önerilen sistem gereksinimleri paylaşılan Tactic Force oyununun minimum ve önerilen sistem gereksinimleri şu şekilde belirlendi.

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: 64-Bit Win7, Win 8.1, Win10

Ekran Kartı: AMD R7 240 / Nvidia GeForce GT 730

İşlemci: AMD FX 6300 / İntel Core İ3-2100

Bellek: 4 GB

Depolama: 10 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64-Bit Win7, Win 8.1, Win10

Ekran Kartı: AMD RMD RX 580 / Nvidia GeForce GTX 970

İşlemci: AMD Ryzen 5 3600 – İntel Core İ5-3570

Bellek: 8 GB

Depolama: 10 GB

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir