Kapat

Sekiro: Shadows Die Twice’ın Yeni Oynanış Videosu Yayımlandı

Anasayfa
Oyun Haber Sekiro: Shadows Die Twice’ın Yeni Oynanış Videosu Yayımlandı

Game Informer, From Software tarafından geliştirilmekte olan aksiyon-macera oyunu Sekiro: Shadows Die Twice’ın yeni oynanış videosunu yayınladı.

1 dakika 49 saniye uzunluğundaki yeni oynanış videosu, Hirata Estates isimli bir bölgeyi içeriyor. Oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sekiro: Shadows die Twice’ın Steam sayfasında bulunan tanıtım yazısı:

“Dark Souls serisinin yaratıcıları olan FromSoftware tarafından geliştirilen yepyeni bir macerada intikam yolunda akıllı adımlarla ilerle.

Karanlık ve çarpık bir dünyada hayattan daha büyük düşmanlarla yüzleşirken Japonya’da 1500’lü yılların sonlarındaki Sengoku dönemini keşfet. Ölümcül protez aletleri ve ninja yeteneklerini kullanırken kanlı bir çatışmada gizlilik, dikey zikzak ve ilkel kafa kafaya çarpışmayı bir araya getir.

Karanlık ve çarpık bir dünyada hayattan daha büyük düşmanlarla yüzleşirken Japonya’da 1500’lü yılların sonlarındaki yaşam ve ölümün sürekli çatıştığı acımasız Sengoku dönemini keşfet. Ölümcül protez aletleri ve güçlü ninja yeteneklerini kullanırken kanlı bir çatışmada gizlilik, dikey zikzak ve ilkel kafa kafaya çarpışmayı bir araya getir.”

Çıkış Tarihi

Sekiro: Shadows Die Twice, 22 Mart 2019 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkışını gerçekleştirecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir