Kapat

Omen of Sorrow PC Platformuna Geliyor

Anasayfa
Oyun Haber Omen of Sorrow PC Platformuna Geliyor

2018 yılının Kasım ayında PlayStation 4 platformuna çıkışını gerçekleştiren Omen of Sorrow, PC platformuna da geleceği açıklandı. Dövüş türündeki Omen of Sorrow, Epic Games Store üzerinden 29,00 TL fiyat etiketi ile ön siparişe açıldı.

Omen of Sorrow’un PlayStation Store’da yer alan tanıtım yazısı:

Omen of Sorrow, Unreal Engine 4 tarafından desteklenen grafikler, klasik korku, fantezi ve mitolojiden esinlenerek oluşturulmuş karakterler ve istatistikler veya rastgele şanslar yerine oyuncu becerisinden yararlanmak için sıfırdan tasarlanmış bir savaş sistemi ile hem profesyoneller hem de yeni başlayanlar için ilgi çekici bir deneyim sunmak üzere hareketi ve aralıksız zıplamayı destekleyen derin savaş mekaniğine sahip klasik bir dört düğmeli 2B dövüş oyunudur.

Düşmanı püskürtme adı verilen bağlantı gerektiren bir tekniği (GGPO) kullanarak size neredeyse hiç takılma yaşamadan çevrimiçi bir deneyim sunacağız. Ayrıca Yerel Çok Oyunculu modda arkadaşlarınızla da savaşabileceksiniz oyun oynarken birisiyle fiziksel olarak aynı yerde olmak, o kişiyle internet üzerinden oynamaktan çok daha farklı bir deneyimdir. Siz bunu bildiğinize göre biz de biliyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir