Kapat

Hitman 2 Duyuruldu: Agent 47 Sahalara Geri Dönüyor!

Anasayfa
Oyun Haber Hitman 2 Duyuruldu: Agent 47 Sahalara Geri Dönüyor!
IO Interactive tarafından geliştirilmekte olan Hitman 2 duyuruldu.

Hitman 2, 13 Kasım 2018 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkışını gerçekleştirecek. Ayrıca Hitman 2, bölümler halinde olmayacak. Geliştirici ekip, önceki Hitman isimli oyunun bölümler halinde olmasından dolayı oyuncular tarafından yoğun eleştiriye maruz kalmıştı.

“HITMAN 2’de dünyayı dolaş ve egzotik tatil yörelerinde hedeflerinin peşine düş. Dünyanın en yaratıcı suikastçisi Ajan 47, asfaltın güneşten eridiği caddelerden karanlık ve tehlikeli yağmur ormanlarına kadar hiçbir yerde hedeflerine rahat bir nefes aldırmıyor.

Nefes nefese bir casusluk serüvenine hazırlan: Görevin, karanlıktan çıkmayan Gölge Müşteriyi yok edip milislerini dağıtmak, ancak 47 hedefinin gerçek kimliğini ve geçmişi hakkındaki gerçekleri öğrendiğinde, her şey değişecek.

HITMAN 2’de yeni oyun yöntemleri, yeni özellikler ve ortaklaşa oynanabilen Sniper Assassin de dahil olmak üzere yeni oyun modları da bulunacak.”

Ön sipariş veren oyuncular, oyunu çıkışından 4 gün önce oyayabilecekler ve Hitman: Sniper Assassin moduna da erişebilecekler. Oyunun ön sipariş fiyatlarına aşağıdan bakabilirsiniz.

Steam’de Standart Edition 102,00 TL
Steam’de Silver Edition 123,00 TL
Steam’de Gold Edition 144,00 TL
PS Store’da Standart Edition 209,00 TL
PS Store’da Gold Edition 299,00 TL
Xbox Store’da Standart Edition 209,75 TL
Xbox Store’da Gold Edition 299,00 TL

Hitman 2’nin duyuru videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir