Kapat

Fortnite’a Kreatif Modu Geldi

Anasayfa
OYUN HABER Fortnite’a Kreatif Modu Geldi
Fortnite’ın yeni oyun modu olan Kreatif, Sezon 7 ile birlikte oyuna eklendi.

Kreatif modunda oyuncular, harita tasarlamak için oyunda yer alan bütün araçlara erişebiliyor. Böylelikle oyuncular kendi isteğine göre bir harita tasarlayabiliyor. Oyuncular, oluşturdukları haritalara diğer oyuncuları davet edebiliyor ya da diğer oyuncuların tasarladıkları haritalarda oynayabiliyor.

Fortnite Kreatif modu Season 7 Battle Pass alanlar için erişime açıldı. 13 Aralık tarihinden  itibaren, tüm oyuncular kreatif moduna ücretsiz erişim sağlayabilecekler.

Fortnite kreatif modu tanıtım yazısı:

“6 Aralık tarihinden itibaren Fortnite dünyasını deneyimlemenin yepyeni bir yolu olacak. Arkadaşlarınızla oyunlar tasarlayın, adanın etrafında yarış yapın veya hayalinizdeki Fortnite’ı inşa edin! Tüm bunlar yaptığınız her şeyin kaydedildiği, tamamen size ait bir adada olacak.

Savaş Bileti sahipleri 7. Sezon’un ilk haftasından başlayarak adalarına erişebilecekler. Bu erken erişim haftası süresince Savaş Bileti sahipleri, arkadaşlarını davet edip adalarında ağırlayabilirler. 13 Aralık’tan itibaren, tüm oyuncular kendi özel adalarına ücretsiz erişim sağlayabilecekler.

Fortnite Kreatif modu yeni ve heyecan verici olsa da henüz son haline gelmedi. Önümüzdeki birkaç güncellemede pek çok yeni özellik ekleyerek geliştirmeler yapacağız. Tıpkı Battle Royale ve Dünyayı Kurtar gibi bu modu da zamanla daha büyük ve daha güzel bir hale getirmeyi amaçlıyoruz.”

Fortnite için kreatif modu duyuru videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER