Kapat

Days Gone’ın Yapım Süreci Tamamlandı

Anasayfa
Oyun Haber Days Gone’ın Yapım Süreci Tamamlandı

Geliştirici Bend Studio, Twitter hesabı üzerinden Days Gone’ın gold statüsüne ulaştığını yani yapım sürecinin tamamlandığını duyurdu.

Bend Studio, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Ekibimiz başardı! Days Gone, Gold statüsüne ulaştı. Oldukça güzel bir deneyimdi. 26 Nisan’da çıkacak olan oyunumuzu deneyimlemeniz için sabırsızlanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Days Gone’ın PlayStation üzerinde yer alan tanıtım yazısı:

“Bu devasa açık dünya aksiyon macera oyunundaki bozulmuş dünyanın korkularıyla yüzleşecek yeteneklere ve cesarete sahip misin?

Eski motosiklet çetesi üyesi olan ve ölümün çepeçevre sardığı topraklarda yaşama tutunacak bir sebep arayan ganimet avcısı Deacon St. John’ın yerine geç. Değerli eşya ve silah üretecek ekipmanlar bulmak için terk edilmiş yerleşkeleri yağmala veya şansını, adil ticaret veya daha kanlı yollarla hayatını sürdürmeye çalışan diğer afetzedelerde dene.

İnsanoğlu küresel bir salgın kriziyle dibe vurdu ve Kaçık olarak bilinen vahşi yaratıkların istilası altında. Zorlu Pasifik Kuzeybatısı’nda yeni bir hayata başlarken atacağın ilk adımlar, aynı zamanda son adımların olabilir.”

Çıkış Tarihi

Days Gone, 26 Nisan 2019 tarihinde Playstation 4 platformuna çıkışını gerçekleştirecek.

Kaynak: https://gematsu.com/2019/03/days-gone-goes-gold

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir