Kapat

Darksiders III’ün Oynanış Süresi Açıklandı

Anasayfa
Oyun Haber Darksiders III’ün Oynanış Süresi Açıklandı
Gunfire Games tarafından geliştirilen Darksiders III’ün oynanış süresi açıklandı.

THQ Nordic İş ve Ürün Geliştirme Birimi Yöneticisi Reinhard Pollice gerçekleştirdiği bir röportajda, oyunu bitirmenin kaç saat süreceğine dair bir soru üzerine, bunu net olarak söylemenin zor olduğunu, birçok faktörün bu süreyi etkilediğini, fakat ortalama olarak 15 saatin üzerinde bir süreye ihtiyaç duyulacağını söyledi.

Mahşerin dört atlısını konu alan Darksiders serisinin ilk oyununda War’ı ve ikinci oyununda Death’i kontrol etmiştik. Serinin üçüncü oyunu ile Fury isimli bir büyücüyü kontrol edeceğiz. Fury isimli büyücü karakterimiz, kırbacını ve sihirlerini kullanarak iyilik ve kötülük arasındaki dengeyi sağlamaya çalışacak.

“Yedi Ölümcül Günah’ı yakalayıp yok etme görevinde FURY’yi yönettiğiniz kesmeli biçmeli Aksiyon Macera oyunu Darksiders III’te felaketin pençesindeki Dünya’ya geri dönün. Dört Atlı’nın en tahmin edilemeyen, en gizemli üyesi FURY, birçoklarının başarısız olduğu bir şeyi, yani Dünya’yı kasıp kavuran güçlere bir denge getirmeyi başarmak zorunda. Darksiders III, eleştirmenlerden tam not alan Darksiders serisinin merakla beklenen üçüncü oyunudur.”

Çıkış Tarihi

Darksiders III, 27 Kasım tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkışını gerçekleştirecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir