Kapat

Counter Strike: Global Offensive’e Bugün Battle Royale Modu Gelebilir

Anasayfa
Oyun Haber Counter Strike: Global Offensive’e Bugün Battle Royale Modu Gelebilir

Bir Twitter kullanıcı tarafından yapılan sızıntıya ve Valve firmasının gizemli hareketlerine göre  CS: GO’ya bugün battle royale modu gelebilir.

PUBG ile tüm dünyada oldukça popüler olan Battle Royale modu, bildiğiniz üzere hem PC hem de mobil platformlarda bir furya haline geldi. Artık çoğu firma, oyunlarına battle royale modu ekleyerek pastadan bir dilim kapma yarışına girdi.

Nors3 isimli bir Twitter kullanıcısının sızdırdığı bilgiye göre Valve firması, dünyanın en popüler oyunlarından biri olan Counter Strike: Global Offensive’e bir battle royale modu geliştiriyor. Geliştiricilerin beta aşamasındaki modu test etmeye başladığını iddia eden Nors3 isimli Twitter kullanıcısı, battle royale modunun nasıl bir işleyişe sahip olacağı ve ne zaman çıkacağı hakkında bilgi vermedi.

Counter Strike Global Offensive için battle royale modu ile ilglili şüpheler, tabii ki de bununla sınırlı değil. CS:GO resmi Twitter hesabının profil görselini kırmızı zemin üzerine elinde AK-47 silah olan bir karakter ile değişti. Buradaki tuhaf olan ise kırmızı zemin üzerinde duran karakter, oyundaki karakterlerin hiçbirine benzemiyor.

Diğer bir şüphe uyandıran hareket ise CS:GO resmi Twitter hesabı üzerinden “What are you doing Wednesday?” yani “Çarşamba günü ne yapıyorsun?” tweeti atıldı. Bu paylaşım çoğu kişi tarafından büyük bir güncellemenin geleceği ileri sürülürken, bazı insanlar tarafından da yeni yıl öncesinde özel içeriklerin geleceği şeklinde yorumlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir