Kapat

Assassin’s Creed Chronicles: China Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Anasayfa
Oyun Haber Assassin’s Creed Chronicles: China Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Side-scroll aksiyon ve gizlilik türündeki Assassin’s Creed Chronicles: China, Uplay platformunda kısa süreliğine ücretsiz oldu.

Assassin’s Creed Chronicles: China isimli oyuna sahip olmak için öncelikle Uplay uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Ardından uygulamaya giriş yaptıktan sonra üst kısımda yer alan “Lunar Sale” sekmesine tıklamalısınız. Daha sonra Assassin’s Creed Chronicles: China isimli oyunu sepetinize ekleyerek onay butonuna basmanız gerekiyor. Bu işlem sonucunda oyuna ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Assassin’s Creed Chronicles: China, 5 Şubat 2019 tarihine kadar ücretsiz olarak dağıtılacak.

Oyunun tanıtım yazısı:

Çin, 1526: Ming hanedanlığının alacakaranlığı. Efsanevi Ezio Auditore tarafından eğitin alan Assassin Shao Jun memleketine döner ve bir zamanların harika Chinese Brotherhood’unu yeniden ayağa kaldırmak için mücadele eder.

Shao Jun’a geleneksel fırça boyayla eşsiz bir şekilde tasarlanan bir dünyada yol gösterirken avlanmanın heyecanına kendinizi kaptırın. Avınızı takip edin ve zafere ulaşmak için gizlice ilerleyin, ıslık çalarak ve zekice kılık değiştirerek düşmanlarınızı şaşırtın ya da Jun’un yakın dövüş silahlarını kullanarak rakiplerinizi dövüş sanatlarıyla, güçlü bir Kian kılıcıyla ve gizlenmiş bir ayak bıçağıyla bertaraf edin.

Kaynak: https://store.ubi.com/tr/assassin-s-creed--chronicles--china/56c4947f88a7e300458b4682.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir