Kapat

Asphalt 9: Legends Nintendo Switch Platformuna Geliyor

Anasayfa
Oyun Haber Asphalt 9: Legends Nintendo Switch Platformuna Geliyor

Gameloft, arcade yarış türündeki Asphalt 9: Legends’ın çok yakında Nitendo Switch platformuna geleceğini açıkladı. Tüm dünyada oldukça popüler olan Asphalt 9: Legends, daha önce Android, iOS ve Windows 10’a çıkışını gerçekleştirmişti.

Asphalt 9: Legends’ın Microsoft Store’da yer alan tanıtım yazısı:

“Asphalt 8: Airborne yaratıcılarının yeni oyununda dünyanın en korkusuz sürücülerine meydan oku ve yeni Asphalt Efsanesi ol.

Asphalt 9: Legends; Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors gibi meşhur üreticilerin imzasını taşıyan, gerçek hiper otomobillerden geniş bir yelpaze sunuyor. Rüyalarının aracını seç ve dünya çapında muhteşem mekanlarda yarış. Sınırlarını aş ve pistin efsanesi haline gel!

ARCADE YARIŞINDA YENİ BİR DEVRİM

A’dan Z’ye tüm detaylarına sadık kalınmış gerçek arabalar, HDR teknikleri ve her bir yarışı gişe rekoru kıran bir filme çeviren baş döndürücü görsel ve parçacık efektleri içeren bu hiper gerçekçi yarış oyununa kendini kaptır.

EN PRESTİJLİ ARABALAR

Dünyanın en inanılmaz hız makinelerini topla. Her bir araç, gelmiş geçmiş en cazip Asphalt yelpazesini yaratmak için görselliğe ve yüksek performansa bağlı olarak dikkatle seçildi.

KİŞİSELLEŞTİRME PARMAKLARININ UCUNDA

Arabana en uygun rengi ve materyalleri seçmek için yeni araba düzenleyiciyi kullan. Ayrıca jantlar ile fren kaliperlerinin renklerini seçerek ve karbon parçalar ekleyerek araçlarını tamamen kişiselleştirebilirsin.

NEFES KESİCİ MEKANLAR

Aslına sadık muhteşem mekanlarda, 70’ten fazla pistte, yer çekimi tanımayan yarışlarda yüreğin ağzına gelsin. Amerika’nın kırlarında devasa kasırgaların kıyısında yarış, Himalayalar’da heyelanlardan sakın ve muhteşem akrobasiler yapmak için rampaları kullan.

ARCADE EĞLENCESİNE KAPIL

Nitro şoku yapmak için nitronu doldur ve ses duvarını aş. İstediğin zaman 360° yapıp rakiplerini göz alıcı bir şekilde alt etmek için frene iki kez dokun.

EFSANE OL

Kariyer moduna adım atıp 60’tan fazla sezonu ve 800’den fazla yarışı tamamla. Dünya serisi çok oyunculu modunda farklı liglerde 1 ila 7 oyuncuya karşı gerçek zamanlı yarışlara katılarak gerçek bir Asphalt efsanesi ol.

İNANILMAZ YARIŞ KONTROLLERİ

Oyunculara yarışın eğlencesine odaklanma lüksünü sağlayan yenilikçi TouchDrive kontrol sisteminde ustalaş. Manuel kontrollere (direksiyon kırmak için cihazı eğ veya ekrana dokun) de geçebilir ve profesyonel bir Asphalt yarışçısı gibi sürmeyi öğrenebilirsin.

BİR ELİN NESİ…

Asphalt serisinde bir ilk olan Kulüp özelliğiyle kafa dengi oyunculardan oluşan bir topluluk yaratabilirsin. Dönüm noktası ödüllerinin kilidini açmak ve Kulüp lider panosunda tırmanmak için Kulüp üyelerinle iş birliği yap.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir