Kapat

Steam Kış İndirimleri’ne Özel 20 TL Altı En İyi 10 Oyun

Anasayfa
Listeler Steam Kış İndirimleri’ne Özel 20 TL Altı En İyi 10 Oyun

Steam’in her sene düzenlediği Kış İndirimleri 20 Aralık itibariyle başladı.  Etkinliğin başlamasıyla birlikte binlerce oyun çok uygun fiyatlarla oyunculara sunuldu.  Etkinlik 3 Ocak tarihine kadar devam edecek.

PlayerUnknown’s Battlegrounds, Assassin’s Creed Odyssey gibi popüler oyunlar yerine 20 TL altına düşen farklı oyunları derledik.  Hazırladığımız listeye aşağıdan bakabilirsiniz.

Dead by Daylight – 31 TL’den 15,50 TL’ye düştü.

Bir oyuncu katili kontrol ederken diğer 4 oyuncunun da hayatta kalmaya çalıştığı multiplayer tabanlı hayatta kalma ve korku türündeki Dead by Daylight isimli oyundaki amaç, katile yakalanmadan jeneratörleri çalıştırıp kaçış kapısından kaçabilmek.

Rocket League 31 TL’den 15,50 TL’ye düştü.

Psyonix tarafından geliştirilen Rocket League, arabalarla oynanan bir futbol oyunudur. İlk olarak PC ve PlayStation 4 platformları için Temmuz 2015 tarihinde piyasaya sürüldü. 2016 yılında ise Xbox One için çıkışını gerçekleştirdi.

Car Mechanic Simulator 2018 31 TL’den 17,05 TL’ye düştü.

Red Dot Games tarafından geliştirilen Car Mechanic Simulator 2018, araba tamir simülasyonudur. Aksiyondan uzak oyunları seviyor, arabalara ilgi duyuyorsanız, Car Mechanic Simulator 2018’in tam size göre olduğunu belirtelim. Car Mechanic Simulator 2018, 28 Temmuz 2017 tarihinde PC platformuna çıkışını gerçekleştirmişti.

The Long Dark 50 TL’den 12,50 TL’ye düştü.

The Long Dark, jeomanyetik bir felaket sonrasında oyuncular, karla kaplı bir doğayı keşfederken kendi başlarının çaresine bakmak zorunda oldukları, insanı keşfetmeye yönlendiren bir hayatta kalma oyunudur. Hinterland Studio Inc. tarafından geliştirilen The Long Dark’ın tam sürümü, 1 Ağustos 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkışını gerçekleştirmişti.

Middle-earth: Shadow of War 67 TL’den 16,75 TL’ye düştü.

2014 yılında çıkışını gerçekleştirmiş olan Middle-earth: Shadow of Mordor’un devam oyunudur. Eğer ilk oyunu oynadıysanız ve Yüzüklerin Efendisi serisi hayranıysanız Middle-earth: Shadow of War isimli yapımı öneririz.

Dirt 4 89 TL’den 17,80 TL’ye düştü.

Codemasters tarafından EGO 4.0 oyun motoru ile geliştirilen Ralli simülasyonu türündeki Dirt 4, %80 indirime girdi. Eğer ralli simülasyon türündeki oyunları seviyorsanız, Dirt 4 isimli yapımı kaçırmamalısınız.

Hollow Knight 24 TL’den 15,84 TL’ye düştü.

Oynanış olarak 2 boyutlu olarak oyuncuların karşısına çıkan Hollow Knight, zorluğuyla ön plana çıkıyor. Oyuncular tarafından Dark Souls’un 2 boyutlu hali olarak nitelendirilen Hollow Knight, 24 Şubat 2017 tarihinde PC platformuna çıkışını gerçekleştirmişti.

Kingdom Rush Origins 25 TL’den 17,50 TL’ye düştü.

Kingdom Rush serisinin üçüncü oyunu olan Kingdom Rush Origins, tower defense (kule savunma) türünde bir oyundur.  Oyunun konusu ise ilk oyunun öncesinde geçiyor. Eğer kule savunma türünü seviyorsanız, %30 indirime giren Kingdom Rush Origins isimli oyuna bir göz atmanızı öneririz.

Stardew Valley 24 TL’den 18,00 TL’ye düştü.

Stardew Valley, tek bir kişi tarafından C# programlama diliyle tam dört yılda geliştirilmiş. Geliştirici ConcernedApe; oyunun müziklerini, tasarımını kendisi geliştirmiş ve senaryosunu tek başına yazmış. Stardew Valley, rol yapma öğelerini bulunduran bir çiftçilik simülasyon oyunudur.

Rise of the Tomb Raider 89 TL’den 17,80 TL’ye düştü.

Rise of the Tomb Raider’da önce Suriye, daha sonra Sibirya’ya yolculuk ediyoruz. Lara’nın babası olan Lord Richard Croft’un keşfettiği Divine Source’un peşine düşüyoruz.  %80 indirime giren Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration paketinin ana oyun ve season pass içerdiği belirtiliyor. Eğer Lara Croft hayranıysanız, %80 indirim ile 17,80 TL’ye düşen Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration paketini öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir