Kapat

İnternet Olmadan Oynanabilen 5 Mobil Oyun #1

Anasayfa
Listeler İnternet Olmadan Oynanabilen 5 Mobil Oyun #1

1. Ballz

Brick breaker yani tuğla kırma oyunlarına oldukça benzeyen Ballz’de, topları sürükle bırak mantığında kare bloklara çarptırarak yok etmeye çalışıyoruz. Her kare bloğun üzerinde farklı sayılar mevcut. Yani her kare blok bir vuruş ile yok olmuyor. Her atıştan sonra kare bloklar bir kare yaklaşıyor. Kare bloklar, atış yaptığımız topa geldiğinde ise oyun sona eriyor. 

Ballz isimli oyun için daha ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

2. Drive Ahead!

Oyundaki amacımız birbirinden enteresan araçlar ile rakibimizin başını ezmeye çalışmak. Antik Roma zamanındaki ölüm arenasında gladyatörler yerine araçlarımız ile yerimizi alıyoruz. Kılıcımız ve kalkanımız olmayabilir ama ölüm arenasında çeşitli tuzaklar mevcut. Akıllıca hareketler ile rakibimizi gafil avlayabiliyoruz.

Drive Ahead! isimli oyun için daha ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

3. Brain Dots

Brain Dots isimli yapımda mavi ve pembe topların birbirine değmesini sağlamaya çalışıyoruz.  Bu işlemi gerçekleştirebilmemiz için kalemimiz ile ekran üzerinde şekiller çizmemiz gerekiyor. 

Brain Dots isimli oyun için daha ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

4. Into The Dead

İnto The Dead, bizleri bir nebze de olsa The Walking Dead diyarına götürüyor. Gerek atmosferi gerekse sesleri insanı oldukça geriyor. Oyundaki amacımız zombilere yakalanmadan koşabildiğimiz kadar koşmak.

Into The Dead isimli oyun için daha ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

5. Run Forrest Run

Run Forrest Run isimli oyun, Forrest Gump filminde yer alan “ run forrest run “ repliğinin bir mobil oyuna dönüşmüş hali diyebiliriz. Forrest isimli karakterimiz hiç durmaksızın koşuyor. Bir engele çarptığında ise oyun sona eriyor. Oyundaki amacımız, diğer sonsuz koşu oyunlarında olduğu gibi kat edebildiğimiz kadar daha fazla yol kat etmek.

Run Forrest Run isimli oyun için daha ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir