Kapat

Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz en iyi hayatta kalma oyunları

Anasayfa
Listeler Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz en iyi hayatta kalma oyunları

1- Rust

8 Şubat 2018 tarihinde tam sürüme geçen Rust, FacePunch Studios tarafından geliştirildi. Amacınızın hayatta kalmak olduğu Rust islimli oyunda, bunu yapmak için açlık, susuzluk gibi engellerin üstesinden gelmeniz gerekiyor.  Zombie temalı survival oyunlarından sıkıldıysanız bu oyun tam size göre! Rust, Steam Kış İndirimleri’ne özel olarak 57,00 TL’den 28,50 TL’ye düştü.

2-Hurtworld

Bankroll Studios tarafından geliştirilmekte olan Hurtworld, 4 Aralık 2015 tarihinden beri erken erişim sürecinde bulunuyor. Hurtworld, eğlenceli oynanış, pastel grafikler ve basit craft sistemi ile oldukça keyifli bir oyun. Hurtworld, Steam Kış İndirimleri’ne özel olarak 40,00 TL’den 20,00 TL’ye düştü.

3-The Forest

30 Nisan 2018 tarihinde erken erişimden çıkan The Forest isimli oyunda, bir uçak kazası sonucunda sadece karakterimiz ve karakterimizin oğlu hayatta kalıyor. Fakat karakterimizin oğlu, adada yaşayan bir yerli kabile tarafından kaçırılıyor. Biz de karakterimizin oğlunu bulmasına yardım ediyoruz. Açık dünya, hayatta kalma ve korku türündeki The Forest isimli oyunda, arkadaşlarınızla beraber korku dolu dakikalar yaşayabilirsiniz. The Forest, Steam Kış İndirimleri’ne özel olarak 32,00 TL’den 21,44 TL’ye düştü.

4-Raft

Karada geçen hayatta kalma oyunlarından sıkıldıysanız, Raft tam size göre. 23 Mayıs 2018 tarihinden beri erken erişim sürecinde bulunan Raft, Redbeet Interactive tarafından geliştiriliyor. Bir sal ve kanca ile okyanusun ortasında başladığımız oyunda, denizin üzerinde bulunan malzemeleri toplayarak salımızı geliştirmemiz gerekiyor. Raft, Kış İndirimleri’ne özel olarak 31,00 TL’den 24,80 TL’ye düştü.

5-The Long Dark

The Long Dark, jeomanyetik bir felaket sonrasında oyuncular, karla kaplı bir doğayı keşfederken kendi başlarının çaresine bakmak zorunda oldukları, insanı keşfetmeye yönlendiren bir hayatta kalma oyunudur. Hinterland Studio Inc. tarafından geliştirilen The Long Dark’ın tam sürümü, 1 Ağustos 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkışını gerçekleştirmişti. The Long Dark, Kış İndirimleri’ne özel olarak 50,00 TL’den 12,50 TL’ye düştü.

6-Don’t Starve Together

Klei Entertainment tarafından geliştirilen Don’t Starve Together, 21 Nisan 2016 tarihinde çıkışını gerçekleştirdi. Başarılı craft sistemi bulunan oyundaki amacımız olabildiğince gün geçirmek ve aç kalmamak. Diğer hayatta kalma oyunlarından sıyrılmayı başaran Don’t Starve Together, Kış İndirimleri’ne özel olarak 24,00 TL’den 9,60 TL’ye düştü. Don’t Starve Together’ı satın aldığınızda oyunun bir orijinal kopyasını da arkadaşınıza hediye edebiliyorsunuz. Yani arkadaşınızla beraber oynamak için sadece bir adet Don’t Starve Together satın almak yetiyor.

7- 7 Days to Die

The Fun Pimps tarafından geliştirilmekte olan 7 Days to Die, 13 Aralık 2013 tarihinden beri erken erişim sürecinde bunuyor. Hayatta kalma ve korku öğelerini birleştiren 7 Days to Die isimli oyunda, bir zombi salgını sonucunda her yeri zombi sarıyor. Biraz klişe konuya sahip olan 7 Days to Die, oldukça detaylı craft sistemi bulunuyor. Her 7 günde bir zombilerin çıldırdığını belirtelim. 7 Days to Die, Kış İndirimleri’ne özel olarak 39,00 TL’den 14,04 TL’ye düştü.

“Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz en iyi hayatta kalma oyunları” üzerine 1 yorum

  1. Barış says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir