Kapat

Clash Royale Tarzındaki Oyunlara Yeni Bir Soluk: Mighty Battles İncelemesi

Anasayfa
Android Clash Royale Tarzındaki Oyunlara Yeni Bir Soluk: Mighty Battles İncelemesi

Bugün sizlere Hothead Games tarafından geliştirilen Real-time Battle Arena Shooter türündeki Mighty Battles isimli oyunu inceleyeceğim.

Clash Royale Tarzındaki Oyunlara Yeni Bir Soluk!

Mighty Battles, Clash Royale tarzındaki oyunlara yeni bir soluk getiriyor. Genelde Clash Royale tarzındaki oyunlar kuş bakışı kamera açısına sahip olur. Mighty Battles ise FPS (Birinci Şahıs Nişancı) kamera açısına sahip.

Mighty Battles’da amacımız, Clash Royale tarzındaki oyunlarda olduğu gibi rakibimizin üslerini yok etmeye çalışmak. Bunu üssümüzde bulunan silahı kontrol ederek ve kartlarımızı kullanarak gerçekleştirebiliyoruz.

Askeri temalı oyunda 8 karttan oluşan bir envanteriniz bulunuyor. Kartları kullanırken dikkat etmenizde fayda var. Zira otomatik tüfeğe sahip olan bir kart, tank karşısında pek etkili olamıyor. Kart sistemi de Clash Royale’a oldukça benzeyen oyunda, kartları yükseletebiliyor ve kartları yükselterek seviye atlıyorsunuz.

Oyuna giriş yaptığımızda  kontrollere aşina olmamız açısından oldukça önemli olan eğitim modunu tamamlamanız gerekiyor. Eğitim modundan sonra gerçek zamanlı olarak 1v1 mücadele edebiliyorsunuz. Her kazanılan maçtan sonra zafer sandığı, madalya puanı, oyun içi para ve hasar puanlarına sahip oluyoruz. Sandıklar, belli bir süre zarfı içerisinde açılıyor, fakat reklam videosu izleyerek bekleme süresini 60 dakika kısaltabilir ya da 10 oyun içi altın karşılığında sandıkları anında açabilirsiniz.

Oyunda klan sistemi bulunuyor. Var olan bir klana katılabilir ya da 1200 oyun parası karşılığında kendi klanınızı oluşturabilirsiniz. Oyunda “dostane veya sıralamalı savaşlarda 100 savaş parası harca”, “28 sıralamalı savaşta oyna” ve “Dostane veya sıralamalı savaşlarda üs silahınla 80 düşman birimini yen” gibi klan görevleri mevcut. 3 klan görevini tamamladığınızda ise ödül olarak sandık veriliyor. Ayrıca bulunduğunuz klanın üyelerinden kart talep edebiliyor ve kart bağışı yapabiliyorsunuz.

Genel olarak Clash Royale tarzındaki oyunları seviyorsanız, farklı kamera açısına sahip olan Mighty Battles isimli oyuna bir şans verebilirsiniz.

  • Oynanış: 6/10
  • Ses: 4/10
  • Grafik: 6/10
  • Eğlence: 5/10
  • Genel: 5,25/10

ANDROID uygulama mağazasında ücretsiz olarak sunulan oyuna buradan ulaşabilirsiniz.
IOS uygulama mağazasında ücretsiz olarak sunulan oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir