Kapat

303 TL Değerinde Dev Oyun Çekilişi!

Anasayfa
Çekiliş 303 TL Değerinde Dev Oyun Çekilişi!

Random Oyun sponsorluğunda Sudden Strike 4, Darksiders II Deathinitive Edition, Styx: Shards of Darkness ve 7 Days to Die isimli oyunları 1 kişiye çekiliş ile veriyoruz.

Gerçek zamanlı strateji türündeki Sudden Strike 4, 2. Dünya Savaşı’nda geçiyor. KITE Games tarafından geliştirilen Sudden Strike 4, 11 Ağustos 2017 tarihinde çıkışını gerçekleştirdi. Sudden Strike 4’ün Steam fiyatı 75 TL.

Darksiders II Deathinitive Edition, Darksiders II’nin bütün dlc’lerini içeren ve yeni nesil sistemler için optimize edilmiş sürümüdür.  Oyundan bahsedecek olursak, mahşerin dört atlısını konu alan Darksiders serisinin ilk oyununda War’ı kontrol etmiştik. Serinin ikinci oyununda ise Death isimli mitolojik karakteri kontrol ediyoruz. Darksiders II Deathinitive Edition’ın Steam fiyatı 49 TL.

Gizlilik üzerine kurulu olan Styx: Shards of Darkness, Cyanide tarafından Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirildi. 14 Mart 2017 tarihinde çıkışını gerçekleştiren Styx: Shards of Darkness, oyuncular tarafından oldukça sevildi. Styx: Shards of Darkness’ın Steam fiyatı 140 TL.

The Fun Pimps tarafından geliştirilmekte olan 7 Days to Die, 13 Aralık 2013 tarihinden beri erken erişim sürecinde bunuyor. Hayatta kalma ve korku öğelerini birleştiren 7 Days to Die isimli oyunda, bir zombi salgını sonucunda her yeri zombi sarıyor. Biraz klişe konuya sahip olan 7 Days to Die, oldukça detaylı craft sistemi bulunuyor. Her 7 günde bir zombilerin çıldırdığını belirtelim. 7 Days to Die’ın Steam fiyatı 39 TL.

Random Oyun Sponsorluğunda Gerçekleştirdiğimiz Çekilişe Nasıl Katılabilirsiniz?

Çekilişimize katılabilmek için sizlere sunduğumuz eğlenceli görevlerden bir tanesini yapmanız yeterlidir. Fakat birden fazla görev yaparak oyunların size çıkma ihtimalini arttırabilirsiniz. Yani aşağıdaki görevlerin hepsini yapan kişi toplamda 90 puana sahip olacak ve doğal olarak puanı 90’dan az olan kişilere göre daha şanslı olacak.

Görevlerimiz ve puanlarımız şu şekilde:

Instagram sayfamızı ziyaret etmek: 20 puan

YouTube kanalımıza abone olmak: 20 puan

Randomoyun.com’da yer alan Oyun Kasaları sayfasını ziyaret etmek: 25 puan

RandomOyun’un Twitter hesabını takip etmek: 25 puan

Son Katılım: 28 Ocak 2019

303 TL Değerindeki Dev Oyun Çekilişi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir