Kapat

Smurfs Epic Run

Anasayfa
Android Smurfs Epic Run

andappl
dasdasaaa

Bugün sizlere Ubisoft tarafından geliştirilen Smurfs Epic Run isimli oyunu inceleyeceğim.

Gargamel yine rahat durmadı ve şirinleri yakalamak için bir sis büyüsü yaptı. Bu sis büyüsü sonucunda bir şirin haricinde bütün şirinler ortadan kayboldu.  Hiç durmaksızın koşarak sise yakalanmamamız ve ortadan kaybolan şirinleri bulup kurtarmamız gerekiyor.

Oyunda, 37 adet karakter ve her karakterin farklı özellikleri bulunuyor. Bu karakterleri çeşitli miktarlarda elmaslar karşılığında satın alabiliyoruz. Ayrıca oyun esnasında kurtardığımız şirini oyun içi altını karşılığında satın alabiliyoruz.

İki boyutlu grafiklere sahip olan koşu oyununda, 100’den fazla bölüm ve her bölümde farklı görevler mevcut. Görevleri tamamlayarak çeşitli ödüllere sahip oluyoruz.

Smurfs Epic Run isimli oyunda, turnuva ve stadyum olmak üzere iki farklı kategori bulunan şirinler atletizmi mevcut.

Turnuva: Bu kategoride, katedebildiğimiz kadar daha fazla yol katetmemiz gerekiyor. Her hafta sıfırlanan dünya sıralamasında ilk 11’e girerek sıralamamıza göre 6 farklı kupadan bir tanesine sahip oluyoruz. 6 farklı kupada 6 farklı ödül mevcut. Örneğin, altın kupaya sahip olduğumuzda 500 elmas kazanırken bronz kupaya sahip olduğumuzda 5000 altın kazanıyoruz. Dünya sıralamasının haricinde Facebook hesabımızdaki arkadaşlarımız ile de yarışabiliyoruz. Ayrıca turnuva kategorisini oynayabilmek için bilet sahibi olmamız gerekiyor.  Biletleri, günlük oyun içi altın karşılığında 3 kere çevirme hakkımız bulunan çarktan kazanabiliyoruz.

Stadyum: Bu kategoride, 1020 bölüm ve her bölümde farklı görevler mevcut. Görevleri tamamlayarak çeşitli ödüllere sahip oluyoruz.

Oyunda, seviye sistemi bulunuyor. Her seviye atladıktan sonra çeşitli ödüllere sahip oluyoruz.

Genel olarak koşu oyunlarını ve şirinleri seviyorsanız, Smurfs Epic Run isimli oyun tam size göre.
oyunnou

  • Oynanış: 7/10
  • Ses: 5/10
  • Grafik: 6/10
  • Eğlence: 7/10
  • Genel: 6,25/10

ddddddddd

sadasdasdasdasdasd

“Smurfs Epic Run” üzerine 1 yorum

  1. Yağmur says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir