Kapat

Shadow Fight 3

Anasayfa
Android Shadow Fight 3

Dövüş severler, müjde! Bu yazıda sizlere ilaç gibi gelecek bir oyun inceleyeceğim. Bu oyun tamamen geliştirmeye dayalıdır. Kendinizi sürekli geliştirerek güçleniyor ve seviye atlıyorsunuz. Oyuna ilk başladığınızda karakterinizi istediğiniz şekilde özelleştiriyorsunuz. Karakterinizin cinsiyetini seçebilir, ten rengini seçebilir ve aynı zamanda karakterinizin saç modelini seçebilirsiniz.

Karakter özelleştirmenin ardından durmak bilmiyor ve kendinizi eğitimde buluyorsunuz. İlk başta dövüş hareketlerini kavramanız için size karşılık vermiyor. Daha sonrasında gerçek maç başlıyor ve karşınızdakinin yüzüne, karnına ve herhangi bir yerine saydırmaya başlıyorsunuz.

Oyunda gelişmeniz için düello atmanız gerekmektedir. Eğer düelloyu kazanırsanız bir miktar xp ve oyun parası kazanırsınız. Aynı zamanda sandık da vermektedir. Bu sandıkların içerisinden rastgele 4 tane eşya çıkmaktadır. Bunlar kılıç, zırh, kask ya da para olabilir. Tamamen şansa bağlıdır. Seviye barı dolduğunda seviyeniz de artacaktır. Düello sonunda kazanırsanız kupa puanı yukarıya çıkar, düelloyu kaybederseniz kupa puanı aşağıya iner. Seviyeniz geliştikçe karşınıza daha iyi kişiler çıkacaktır. Bunun için durmadan kendinizi geliştirmeniz gerekmektedir. Zırhınız, kaskınız ve diğer eşyalarınız ile özellikleriniz artmaktadır. Bunları uyguladığınız zaman, bu kadar laf yeter biraz da yumruklar çalışsın, diyebilirsiniz.

Oyun bizlere ücretsiz kart da veriyor. Bu kartlardan rastgele hediyeler çıkıyor. Aynı zamanda oyun çoklu oyuncu modunda oynanmaktadır. Karşınıza çıkan kişiler de sizin gibi karakterini özelleştirebiliyor, doğru bir strateji izleyebiliyor. Onları sinir edebilir ve oyundan soğutabilirsiniz. Üst üste iki kere kazanan oyunu almakta, eşitlik durumunda uzamaktadır.

Oyun içinde aldığınız eşyalar sizlere artı olarak dönmektedir. Örneğin bir zırh sizlere güç, vücut savunması, silahsız saldırı gibi artılar vermektedir. Kılıçlar, çekiçler ve benzeri silahlar ise güç, silah saldırısı ve kritik şansı vermektedir.

Oyunda rakibe karşı üstünlük sağlamak için hareketleri öğrenmeli ve bu hareketleri doğru zamanda, doğru şekilde kullanmalısınız. Rakipten gelecek hamleleri bloke etmek ise sizin elinizde. Edemezseniz yere yapışarak hüsran sonuç ile karşılaşabilirsiniz. Yetenek barınız dolduğunda özel yeteneğinizi kullanarak tam can alıcı noktada rakibinizi yerden yere vurabilirsiniz. Bu da size hem zamandan kazandırır hem de tam ölecekken bir şans daha elde ettirebilir. Düello atmaya başladığınız zaman kaybederseniz daha da hırslanmakta ve bununla kalmayıp ardı ardına düellolar atmaktasınız. Aynı durum kazandığınızda da geçerli. Kısacası oyun kendini oynatmayı başarıyor.

  • Oynanış: 9/10
  • Ses: 5/10
  • Grafik: 9/10
  • Eğlence: 8/10
  • Genel: 7/10

ANDROID uygulama mağazasında ücretsiz olarak sunulan oyuna buradan ulaşabilirsiniz.
IOS uygulama mağazasında ücretsiz olarak sunulan oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

“Shadow Fight 3” üzerine 1 yorum

  1. Mete says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir