Kapat

Ketchapp Football

Anasayfa
Android Ketchapp Football

andappl
dasdasaaa

Bugün sizlere Ketchapp tarafından geliştirilen Ketchapp Football isimli oyunu inceleyeceğim.

Mobil platformlardaki  sinir edici oyunları ile adından sık sık bahsettiren Ketchapp firması bu seferde Ketchapp Football isimli oyunu ile karşımıza çıkıyor.

Ketchapp Football isimli oyunda Free Kick Mode(Serbest vuruş modu), Time Chalenge(Zaman Karşı) ve Practice Mode(Pratik mod) olmak üzere 3 farklı oyun modu bulunuyor.

Free Kick Mode(Serbest vuruş modunda):  Toplamda 3 canımızın bulunduğu free kick modunda parmağımı sürükleyerek kalede beliren hedefleri vurmaya çalışıyoruz Normal hedef tahtalarından +1 ve +2 puan elde ederken altın kaplamalı hedef tahtalarından +3 puan elde ediyoruz.. 8 puana sahip olduktan sonra kaleye sürekli hareket eden ve hızı sürekli değişen bir kaleci ekleniyor. Ayrıca 12 puana sahip olduktan sonra kalede beliren hedefte hareket etmeye başlıyor. Hal böyle olunca işimiz epey zorlaşıyor ve üstesinden gelmek için uğraşıp duruyoruz.

Time Challenge(Zamana karşı): 20 saniye içerisinde vurabildiğimiz kadar hedef vurmamız gerekiyor. Free kick modunda olduğu gibi kimi hedeflerden +1 puan elde ederken kimi hedeflerden ise +2 puan elde ediyoruz. Süreye karşı yarıştığımızdan dolayı kaleciye aldırış etmeden seri bir şekilde atışlarımızı gerçekleştirmemiz gerekiyor.

Practice Mode(Pratik mod): İsminden de anlaşılacağı üzere bu modda bir kaleci bulunmuyor. Rahat rahat atışlarımızı gerçekleştiriyoruz. Toplamda 3 canımız bulunuyor ve hedef tahtaları hareket ediyor. Free Kick modunda olduğu gibi normal hedef tahtalarından +1 ve +2 puan elde ederken altın kaplamalı hedef tahtalarından +3 puan elde ediyoruz.

Oyunda bir de çark sistemi bulunuyor. Çarkı çevirebilmemiz için 100 yıldıza ihtiyacımız var. Yıldızları ise oyun esnasında, atışlarımız ile toplayabiliyoruz ya da hiç uğraşmadan gerçek para ile yıldızları satın alabiliyoruz. Çarkta ise çeşitli toplar ve kaleciler bulunuyor. Tabi bu toplar ve kaleciler sadece görünüşü değiştiriyor. Özellik olarak bir şey ifade etmiyor.

Genel olarak rekabete dayalı oyunları sevenler için başarılı bir yapım olmuş. Denemenizi tavsiye ederim.

oyunnou

 • Oynanış: 8/10
 • Ses: 5/10
 • Grafik: 4/10
 • Eğlence: 7/10
 • Genel: 6/10
  ddddddddd

  sadasdasdasdasdasd


  sadasd
  ANDROID uygulama mağazasında ücretsiz sunulan oyuna buradan ulaşabilirsiniz.
  IOS uygulama mağazasında ücretsiz sunulan oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir