Kapat

Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu Rise of Kingdoms Bilgisayar Üzerinden Nasıl Oynanır?

Anasayfa
Android Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu Rise of Kingdoms Bilgisayar Üzerinden Nasıl Oynanır?
88.8% Ortalama Puan

Rise of Kingdoms: Lost Crusade

Bilgisayarınızda hem büyük ekran ile hem de batarya problemi olmadan gerçek zamanlı strateji türündeki Rise of Kingdoms'ın keyfini çıkarabilirsiniz. Rise of Kingdoms'ı bilgisayar üzerinden nasıl oynayabileceğiniz yazımızda.

Oynanış
%90
Ses
%90
Grafik
%90
Eğlence
%85

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık çok iyi grafiğe sahip olan oyunları akıllı telefonlar vasıtasıyla oynayabiliyoruz. Ancak akıllı telefonlar her ne kadar donanımı güçlense de batarya tarafında sınıfta kalıyor. Dolayısıyla günümüzde akıllı telefonlarda uzun soluklu oyun oynamak hayalden ibarettir. Bu noktada BlueStacks, oyuncuların yardımına koşuyor.

Rise of Kingdoms: Lost Crusade Bilgisayar Üzerinden Nasıl Oynanır?

Şehir kurma mekaniklerinin yer aldığı gerçek zamanlı strateji türündeki Rise of Kingdoms’ı buradan indirerek bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda hem büyük ekran ile hem de batarya problemi olmadan Rise of Kingdoms’ın keyfini çıkarabilirsiniz.

Lilith Games tarafından geliştirilen Rise of Kingdoms, Civilization’a benzer temasıyla oyuncuların dikkatini çekmeyi başardı. Oyunda  Osmanlı’nın da yer aldığı 11 devlet bulunuyor. Her bir devletin özel askeri birimi bulunuyor.

Oyunda ne kadar ilerlediğinizi gösteren bir şehir gücü yer alıyor. Şehrinize kurduğunuz hastaneler, asker kampları, madenler, tarlalar, ve belediye binası şehir gücünüzün yükselmesini sağlıyor. Belediye binanızı geliştirdikçe şehrinizin çağ atladığını belirtelim. Ek olarak, oyunda feodal çağa kadar gelebilmeniz mümkün.

Gerçek zamanlı strateji türündeki oyunları seviyorsanız, Rise of Kingdoms’ı yazımızda yer alan indirme linkinden indirerek bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz. Türkçe dil seçenğine sahip olan Rise of Kingdoms’da vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak, bilgisayar üzerinden oynadığınız için de şarj sorununuz olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir