Kapat

Fantastik RPG Oyunu Idle Heroes Bilgisayar Üzerinden Nasıl Oynanır?

Anasayfa
Android Fantastik RPG Oyunu Idle Heroes Bilgisayar Üzerinden Nasıl Oynanır?
86.3% Ortalama Puan

Idle Heroes

Bilgisayarınızda hem büyük ekran ile hem de batarya problemi olmadan fantastik rol yapma oyunu (RPG) türündeki Idle Heroes’in keyfini çıkarabilirsiniz. Idle Heroes’i bilgisayar üzerinden nasıl oynayabileceğiniz yazımızda.

Oynanış
%90
Ses
%80
Grafik
%85
Eğlence
%90

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık çok iyi grafiğe sahip olan oyunları akıllı telefonlar vasıtasıyla oynayabiliyoruz. Ancak akıllı telefonlar her ne kadar donanımı güçlense de batarya tarafında sınıfta kalıyor. Dolayısıyla günümüzde akıllı telefonlarda uzun soluklu oyun oynamak hayalden ibarettir. Bu noktada BlueStacks, oyuncuların yardımına koşuyor.

Idle Heroes Bilgisayar Üzerinden Nasıl Oynanır?

Fantastik RPG türündeki Idle Heroes’i buradan indirerek bilgisayarınız üzerinden oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda hem büyük ekran ile hem de batarya problemi olmadan Idle Heroes’in keyfini çıkarabilirsiniz.

Idle Heroes

Çizgi film tarzında grafiklere sahip olan Idle Heroes’de yemyeşil Sara ormanlarından kutsal gökyüzüne uzanan yolculukta antik harabelerde karanlık güçlere karşı mücadele ediyoruz. Sıra tabanlı dövüş sistemine sahip olan Idle Heroes isimli oyunda, savaş dizilimini dikkatli yapmanız gerekiyor. Zira yanlış savaş dizilimi ile bozguna uğrayabiliyorsunuz.

Idle Heroes

Fantastik RPG türündeki oyunları seviyorsanız, Idle Heroes’i yazımızda yer alan indirme linkinden indirerek bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz. Türkçe dil seçeneğine sahip olan Idle Heroes isimli oyunda, vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak, bilgisayar üzerinden oynadığınız için de şarj sorununuz olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir