Kapat

Cat Simulator 2015

Anasayfa
Android Cat Simulator 2015

andappl
dasdasaaa

Bugün sizlere Swift Apps LLC tarafından geliştirilen Cat Simulator 2015 isimli oyunu inceleyeceğim.

İsminden de anlaşılacağı üzere bir kediyi yönettiğimiz Cat Simulator 2015 isimli simülasyon oyununda, yöneteceğimiz kediyi seçerek eğlenceli bir maceraya ilk adımımızı atıyoruz.

Oynanıştan bahsedecek olursak, ekranın sol kısmında hareket etmemizi sağlayan bir buton konumlandırılırken ekranın sağ kısmında ise zıplama ve pati atma butonları konumlandırılmış. Kontroller, oyuna ilk başladığınızda biraz zor gelebilir fakat çok kısa sürede alışıyorsunuz.

Yavru bir kedi olarak başladığımız oyunda, toplamda 35 adet kedi mevcut ve her kedi farklı özelliklere sahip. Yavru bir kediden tutunda siyah pantere kadar geniş bir yelpaze bulunuyor. Kimi kedileri oyun içi altın karşılığında satın alabiliyorken kimi kedileri ise elmas karşılığında satın alabiliyoruz.  Ayrıca yapımcılar, kedileri özelleştirebilmemize olanak sağlamış. Kedilere şapka, gözlük, kolye ve ayakkabı satın alabiliyoruz.

Oyunda, Singleplayer ve Multiplayer olmak üzere 2 farklı mod bulunuyor.

Singleplayer: Bu modda, bize verilen görevleri tamamlayarak oyun içi altını ve elmas kazanıyoruz. Toplamda 10 adet görev bulunuyor. Eğer görev yapmak istemiyorsanız, herhangi bir zaman kısıtlaması olmadan çevredeki evlerde, bahçelerde veya yolda gezebilmeniz için bir seçenek mevcut.

Multiplayer: Bu modda, internet üzerinden gerçek insanların kullandığı kediler ile birlikte çevredeki her şeyi 2 dakika içerisinde kırıp dökmemiz gerekiyor. Ne kadar çok şeyi kırıp dökersek o kadar çok puan kazanıyoruz. En fazla 5 kişiye kadar oynanabilen bu modda, her maçın sonunda elmas veya oyun içi altını kazanıyoruz. İster hızlı bir şekilde bir odaya katılabilir ister kendimiz oda oluşturup haritayı, zamana karşı olup olmayacağını ve odanın ismini belirleyebiliyoruz.  Arkadaşlarınız, açtığınız oda ismini yazarak odanıza katılabiliyor. Böylece arkadaşlarınız ile eğlenceli vakit geçirebiliyorsunuz.

Genel olarak eğlenceli vakit geçirebileceğiniz Cat Simulator 2015 isimli oyunu mutlaka denemelisiniz.

oyunnou

  • Oynanış: 6/10
  • Ses: 7/10
  • Grafik: 6/10
  • Eğlence: 8/10
  • Genel: 6,75/10

ddddddddd

sadasdasdasdasdasd

sadasd
ANDROID uygulama mağazasında ücretsiz olarak sunulan oyuna buradan ulaşabilirsiniz.
IOS uygulama mağazasında ücretsiz olarak sunulan oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir