Kapat

Case Simulator 2

Anasayfa
Android Case Simulator 2

andappl

dasdasaaa

Herkese merhabalar arkadaşlar bugün size herkesin bildiği CS : GO oyunundaki kutu açılımının bir simulatoru olan ” Case Simulator 2 ” simulatorunu inceleyeceğim…

Cs:go oynayan çoğu oyuncuların hayali kutudan bıçak çıkarıp zengin olmak diyebiliriz. O kadar kutu açıyoruz fakat sonuçlar hep hüsran. Bu simulator sayesinde en azından hem şansınızı görmek adına hemde işe yaramaz silah çıktığında gerçek para vermediğimiz için üzülmüyoruz. Simulator o kadar inandırıcı ki uygulamadan haberi olmayan arkadaşlarınızı kandırabilirsiniz bile.

Cs:go’daki kutu açılımının aynısını yaparak güzel iş çıkarmışlar. Üstüne işe yaramaz silahlarımızı üst seviyeye geçirmek için kontrat sistemi bile düşünülmüş. Daha bitmedii ayrıca diğer oyuncularla silah oyununa girebilirsiniz. Neden bahsediyorum kısaca açıklayayım. Oyuna girdiğimizde ” Jacspot ” adındaki kategoriye giriyoruz. Burda “Play Coinflip” butonuna bastığımızda diğer kullanıcıların açtığı odalar mevcut. Bu odalarda belirli bir miktar para aralığı mevcut. O para aralığında değer eden silahlarımızı koyuyoruz. Start dediğimiz anda bir yazı tura şeklindeki ” Terörist , Counter Terörist ” parası dönmeye başlıyor. Eğer sizin olduğunuz takımın tarafı gelirse bütün ortaya konulan silahları alıp gidiyorsunuz. Kaybedersenizde bütün koyduğunuz silahlara elveda diyin…Unutmayınız tavan değere ne kadar yakın değerde silah koyarsanız o kadar çok şansınız artıyor.

Bir de 50 oyuncunun silahlarını koyduğu en çok para koyanın bütün silahları aldığı mod mevcut. İlk önce silahları koyup starta bastığınız anda 50 oyununcunun da silahları ortak yerde toplanmakta ve koyulan silah değerine göre sizin değeriniz azalmakta. En değerli itemlerinizi koyarsanız şansınız artacaktır ama unutmayınki sizden daha değerli silahlar koyan birisi olduğunda silahlarınızı kaybetme riskiniz baya fazla olacaktır. Oyunda zaten her şey ücretsiz kendim çıkarırım kutulardan açarak derseniz basın gitsin ne kaybedersiniz 🙂

Oyundan veya simulatorden anlatacaklarım bu kadar herkese bol şanslar dilerim. Bu arada arkadaşlarınızı kandırmaya da birebir. Bıçakları çıkartıp zengin oldum derseniz size kesin inanacaklardır. Herkese tekrardan keyifli oyunlar dilerim.

Not : İndirme linklerinde ios için bulunan linkteki oyunun yapımcısı ve oyun androiddekinden farklıdır. İtem ticareti iostakinde bulunmamaktadır.

oyunnou

Oynanış7/10
Ses : 6/10
Grafik4/10
Eğlence : 7/10
Genel : 6/10

ddddddddd

sadasdasdasdasdasd

Bu Oyunun Videosu Bulunmamaktadır…

sadasd

ANDROID uygulama mağazasında ücretsiz sunulan oyuna buradan ulaşabilirsiniz.
IOS uygulama mağazasında ücretsiz sunulan oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

“Case Simulator 2” üzerine 5 yorum

  1. cemil says:
  2. enes says:
  3. Verda says:
  4. VERDA says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir