Kapat

Brothers in Arms 3: Sons of War

Anasayfa
Android Brothers in Arms 3: Sons of War

halılseza1
dasdasaaa
Bugün sizlere Modern Combat serisi, Asphalt serisi ve Spider-man Unlimited gibi oyunlarla tanıdığımız Gameloft  firmasının II. Dünya Savaşı temalı Brothers in Arms: Sons of War oyununu inceleyeceğim.

Brothers in Arms: Sons of War oyununda Tıpkı Modern Combat 5: Blackout oyununda olduğu gibi otomatik nişan özelliği var. Fakat bu özellik oyunun sadece hikaye modunda bulunuyor.  Oyunun hikaye modundaki İlk görevimiz: 12 Haziran 1944 tarihinde Fransa ülkesinin Normandiya üssünde Almanlar, müttefiklerin kuşatmasına odaklanmışken, bize düşman sığınağına sızıp önemli dökümanları ele geçirmemiz emredildi. Bunu yapabilmek için düşman bölgesinin derinliklerine ilerlememiz gerekiyor.  Görevimizi başarıyla tamamladıktan sonra Eski M1941 LMG isimli silahı ve Jacob Hall adında hava saldılarında yetenekli takım arkadaşımızın kilidi açılıyor. Hikayenin gidişatına göre farklı silahlar ve karakterler açılıyor. Oyunda, toplamda 9 bölüm ve her bölümde 3 farklı alt bölüm bulunuyor. Toplamda 12 adet enerji mevcut ve her göreve giriş yaptığımızda 1 adet enerji kaybediyoruz.  Brother in arms: Sons of War oyunun grafikleri mobil platformlar için oldukça yeterli ve vuruş hissiyatı oldukça başarılı.

Brothers in Arms: Sons of War oyununda tank sürümü ve normal sürüm olmak üzere 2 farklı çoklu oyuncu modu bulunuyor.  Çoklu oyuncu modlarında toplamda 10 enerji bulunuyor ve her oynadığımızda 2 enerji kaybediyoruz.

Tank sürümü modunda: Toplam 10 adet tank bulunuyor. Tanklar cesaret puanları ve madalya ile satılıyor. Cesaret puanlarını madalya ile alabiliyoruz. Madalyaları ise gerçek para ile alabiliyoruz. Yani anlayacağınız üzere gerçek para vermeden tank alamıyoruz. Her tankın hasarı, sağlığı, yol tutuşu, hedef tespiti ve hız gibi özellikleri farklı. Bizim tankımız olmadığı için ne yazıkki tank kullanamıyoruz. Ayrıca tankımız olmadanda bu modu oynayabiliyoruz fakat çoğu kişide tank olduğu için pek keyifli olmuyor.

Normal sürümde Team Deathmatch ve Free for all olmak üzere  2 farklı oyun modu bulunuyor. Bu 2 farklı moddan istediğimiz birini seçemiyoruz. Normal sürüme giriş yaptığımızda artık şansımıza kalmış.

Team Deathmatch modu:  İki takımdan oluşuyor. Öldükçe farklı yerlerde doğduğumuz modda, verilen süre zarfında rakipleri  alt etmemiz gerekiyor. Toplamda en yüksek skora ulaşan takım maçı kazanıyor.

Free for all modu: Herkesin tek olduğu modda, verilen süre zarfında en yüksek skora ulaşan kişi maçı kazanıyor.

Dükkanda silah dükkanı, kardeşler, tanklar, paketler, tüketilebilirler ve VIP olmak üzere 6 farklı bölüm bulunuyor. Bu bölümleri yakından inceleyelim ;

Silah dükkanı: Hafif makineli silah, tüfek, saldırı silahı, keskin nişancı tüfeği, pompalı tüfek, deneysel silah ve tanksavar olmak üzere 7 çeşit silah bulunuyor. Bu silahları çeşitli miktarlarda madalyalar ile satın alabiliyoruz. Sahip olduğumuz silahları künye ile geliştiriebiliyoruz. Madalya ile daha güçlü versiyonunu alabiliyoruz. Madalyayı ise gerçek para ile satın alabiliyoruz.

Kardeşler:  Toplamda 15 farklı karakter olan oyunda her karakterin özel yeteneği bulunuyor. Örneğin, Jacob Hall isimli takım arkadaşımız düşmanları 4,5 saniyeliğine sersemletebiliyor.

Tanklar: M4 SHERMAN, M4 SHERMAN “EAGLE”, M18 HELLCAT, M18 HELLCAT “COUGAR”, T-34, T-34 “AYI”, PANTHER, PANTHER “VALKYRIE”, TIGER I  ve TIGER I “VIKING” olmak üzere 10 adet tank bulunuyor. Tanklar cesaret puanı ve madalya ile satılıyor.

Paketler: Cesaret puanı kesesi, cesaret puanı zulası, cesaret puanı birikimi, plan kesesi, plan zulası, plan birikimi, çoklu oyuncu modu için el bombası paketi, çoklu oyuncu modu için bazuka paketi, içerisinde 4’er adet molotof kokteyli, el bombası, bazuka ve lav silahı bulunan kundakçı paketi, içerisinde çoklu oyuncu modu için 30 adet bazuka, 20 adet el bombası ve 15 adet ecza çantası bulunan tanksavar levazımatı sığınağı, içerisinde 100 adet H.E.A.T. savas başlıkları, 5 adet yüksek oktanlı benzin, 10 adet titanyum kafes 10 adet süper onarım bulunan tank levazımatı teslimatı ve oynadığımız karakteri kalıcı olarak değiştiren avatar-Alex Wong bulunuyor. Bu paketleri madalya ile satın alabiliyoruz.

Tüketilebilirler: Ecza çantası, el bombası, fırlatma bıçağı, bazuka, lav silahı, molotof kokteyli, gaz maskesi bulunuyr. Bu öğeleri 5 madalya karşılığında alabiliyoruz.

VIP: Bronz VIP, Gümüş VIP ve Altın VIP olmak üzere 3 adet VIP çeşidi bulunuyor. Bu VIP’ler 7 gün sürmekte ve madalya karşılığında alabiliyoruz.

Genel olarak Brothers in Arms: Sons of War oyunu, II. Dünya Savaşı temasını seviyorsanız mutlaka denemeniz gereken bir yapım olmuş.
oyunnou

 • Oynanış: 8/10
 • Grafik: 8/10
 • Ses: 7/10
 • Eğlence: 6/10
 • Genel: 7,2
  ddddddddd

  sadasdasdasdasdasd


  sadasd
  ANDROID uygulama mağazasında ücretsiz sunulan oyuna buradan ulaşabilirsiniz.
  IOS uygulama mağazasında ücretsiz sunulan oyuna buradan ulaşabilirsiniz.
  WPHONE uygulama mağazasında ücretsiz sunulan oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir