Kapat

Bhop Jump

Anasayfa
Android Bhop Jump

Counter Strike 1.6 oyunundan bir mod eklentisi olan “Bhop Jump”ı bir de mobil platformlarda denemeye hazır mısınız? Sıkı durun çünkü bilgisayar platformunda oynadığınız bu zevkli modu akıllı telefonlarınızda da oynayabileceksiniz. Üstelik daha kolay, daha sinir edici, daha eğlenceli bir şekilde.

Oyun içinde bıçağınızı, silahınızı ve modelinizi değiştirebilmektesiniz. Hemen hemen her oyunda olduğu gibi bu oyunda da çark çevirebilmekteyiz. Bıçağa, silaha, modele ayrı ayrı çark çevirebilmekteyiz. Bu çarklar her 24 saatte bir yenilenmektedir. Bunlar haricinde bir de normal çark çevirdiğinizde rastgele bir hediye almaktasınız. Şansınıza göre oyun parası da çıkmaktadır. Çoğunlukla oyun parası çıkmaktadır. Oyun paraları ise bhop jump (bp) olarak adlandırılmıştır. Gerçek para ile oyun parası satın alınabilmektedir. Yine bu topladığınız oyun paraları ile marketten bir şeyler satın alabilirsiniz.

Oyundaki reklamları yok etmek için aylık 8₺ gibi bir ücret vermeniz gerekiyor. Yıllık 96₺ gibi bir fiyata reklamlardan kurtulabilmektesiniz.

Oyunun avantajlarından biri olan bunny hop (tavşan zıplaması) otomatik zıplamanıza olanak sağlamaktadır. Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz yöne karakteri döndürmektir. Olduğunuz yerde dönmeniz de size ayrı bir hız kazandırmakta olup, gideceğiniz yöne sizi daha kolay ve hızlı – hatta normal yolla gidilmesi imkansız yerler için de bu yöntem kullanılır –  ulaştırır. Bu da size zamandan tasarruf verir.

Oyunda üç mod vardır. Bunlar: classic bhop, speed bhop, multiplayer bhop. Klasik modda oyun daha sade ve sakindir. Hız (speed) modunda ise işler biraz daha karmaşık ve gürültü vaziyet almaktadır. Yani oyun daha akıcı ve zorlu hal almaktadır. Çoklu oyuncu (multiplayer) modunda ise insanlar ile oynamaktasınız. Yine çoklu oyuncu modunda klasik ve hız modunu seçmeniz gerekmektedir.

Oyunda onlarca harita mevcuttur. Her haritanın zorluğu da sizi sınamaktadır. Oyunun verdiği zorluk, sizi hem eğlendirip hem de bağımlı yapmaktadır. Yani bu oyunu saatlerce oynamanız gayet normaldir. Counter strike oyunun kalıntıları, atmosferi ve verdiği eğlence kısmen burada da devam etmektedir.

    • Oynanış: 8/10
    • Ses: 0/10
    • Grafik: 7/10
    • Eğlence: 7/10
    • Genel: 5,5/10

ANDROID uygulama mağazasında ücretsiz olarak sunulan oyuna buradan ulaşabilirsiniz.
IOS uygulama mağazasında ücretsiz olarak sunulan oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir