Kapat

Art Of Conquest: Sylvani Baharı İncelemesi

Anasayfa
Android Art Of Conquest: Sylvani Baharı İncelemesi
100% Ortalama Puan

Art Of Conquest: Sylvani Baharı İncelemesi

Bilgisayarınızda hem büyük ekran ile hem de batarya problemi olmadan gerçek zamanlı strateji türündeki Art Of Conquest: Sylvani Baharı’nın keyfini çıkarabilirsiniz. Bilgisayarınızdan Art Of Conquest: Sylvani Baharı’nı nasıl oynayabileceğiniz yazımızda.

Oynanış
%100
Ses
%100
Grafik
%100
Eğlence
%100

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık çok iyi grafiğe sahip olan oyunları akıllı telefonlar vasıtasıyla oynayabiliyoruz. Ancak akıllı telefonlar her ne kadar donanımı güçlense de batarya tarafında sınıfta kalıyor. Dolayısıyla günümüzde akıllı telefonlarda uzun soluklu oyun oynamak hayalden ibarettir. Bu noktada BlueStacks, oyuncuların yardımına koşuyor.

Art Of Conquest: Sylvani Baharı’nı Bilgisayarınız Üzerinden Oynayabilirsiniz

Art Of Conquest: Sylvani Baharı’nı buradan indirerek bilgisayarınız üzerinden oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda hem büyük ekran ile hem de batarya problemi olmadan Art Of Conquest: Sylvani Baharı’nın keyfini çıkarabilirsiniz.

Art Of Conquest: Sylvani Baharı’nda 6 adet krallık bulunuyor ve her krallığın kendine özgü bir özelliği mevcut. Örneğin Neferak krallığı, geçilemeyen bir çölün ötesindeki yalıtılmış bir yatımadada bulunuyor. Doğal savunma unsurları sayesinde halkı ticarete odaklanabiliyor. Hyral krallığı ise yabani ve hırslı bir savaşçı topluluğudur. Komşu krallıklar, onların gücünü dizginlemek için mücadele vermektedirler.

Art Of Conquest: Sylvani Baharı, Türk oyunculara denizin öteki kıyısından gelen seyyahlar tarafından kurulan Athaly krallığını öneriyor. Athaly krallığının bir zamanlar küçük bir şehir devletiyken güçlü bir krallık haline geldiği belirtiliyor.

Krallığı seçtikten sonra General, Gladyatör ve Baş Büyücü olmak üzere üç farklı kahramandan birini seçmemiz gerekiyor. Her kahramanın kendine özgü bir yeteneği bulunuyor. Örneğin General’in “Ok Yaylımı” yeteneği varken, Baş Büyücü isimli kahramanın “Buzlu nova” yeteneği mevcut.

Harita üzerinde karşımıza çıkan düşmanları yok ederek yolumuza devam edebiliyoruz. Gerçek zamanlı strateji türündeki Art Of Conquest: Sylvani Baharı’nda her düşman topluluğunun farklı özellikte askerleri bulunuyor. Dolayısıyla her düşman topluluğunda farklı bir strateji uygulamamız gerekiyor. Eğer yanlış bir strateji uygulayıp savaşı kaybederseniz üzülmenize gerek yok. Zira tekrar deneyerek farklı bir strateji ile düşman topluluğunu alt edebiliyorsunuz.

Art Of Conquest: Sylvani Baharı’nda “Birincil karapul kabilesini yen”, “Birincil Trenti öldür” ve “1 parça kahraman ekipmanı kuşan” gibi çeşitli görevler bulunuyor. Görevleri tamamladıkça ve düşmanları yok ettikçe seviye atlayabiliyor ve oyun içi altınlar kazanabiliyorsunuz. Görevlerin haricinde oyuna her gün düzenli olarak giriş yaparak çeşitli ödüllerin sahibi olabiliyorsunuz.

Genel olarak, gerçek zamanlı bir strateji oyunu arıyorsanız Art Of Conquest: Sylvani Baharı’nı denemenizi kesinlikle öneririz. Art Of Conquest: Sylvani Baharı’nı buradan indirerek bilgisayarınız üzerinden oynayabilirsiniz.


“Art Of Conquest: Sylvani Baharı İncelemesi” üzerine 3 yorum

  1. Taha AKGÜL says:
  2. Mekanikos says:
  3. burak says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir