Kapat

Haftanın Mobil Oyunları #8

Anasayfa
Listeler Haftanın Mobil Oyunları #8

1. The Blacklist: Conspiracy

Gameloft firması tarafından geliştirilen Point and Click tarzındaki oyun dedektiflik, polisiye ve gizem türünü sevenlere hitap ediyor. Oyunda, 11 adet vaka bulunuyor. Amacımız ise olay mahallinde, çeşitli miktarlardaki nesneleri bulmaya çalışarak vakaları aydınlatmak.

The Blacklist: Conspiracy isimli oyun için daha ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

2. Smurfs Epic Run

Gargamel yine rahat durmadı ve şirinleri yakalamak için bir sis büyüsü yaptı. Bu sis büyüsü sonucunda bir şirin haricinde bütün şirinler ortadan kayboldu.  Hiç durmaksızın koşarak sise yakalanmamamız ve ortadan kaybolan şirinleri bulup kurtarmamız gerekiyor.

Smurfs Epic Run isimli oyun için daha ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

3. Cat Simulator 2015

İsminden de anlaşılacağı üzere bir kediyi yönettiğimiz Cat Simulator 2015 isimli simülasyon oyununda, yöneteceğimiz kediyi seçerek eğlenceli bir maceraya ilk adımımızı atıyoruz. Yavru bir kedi olarak başladığımız oyunda, toplamda 35 adet kedi mevcut ve her kedi farklı özelliklere sahip.

Cat Simulator 2015 isimli oyun için daha ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

4. Evil Dead: Endless Nightmare

Ormanda bulunan bir kulübenin içerisinde başladığımız sonsuz koşu türündeki oyunda, kapıya dokunduğumuz andan itibaren karakterimiz koşmaya başlıyor. Amacımız ise kat edebildiğimiz kadar daha fazla yol kat etmek.

Evil Dead: Endless Nightmare isimli oyun için daha ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

5. UNKILLED

Oyundaki amacımız zombiler tarafından istila edilen New York’u zombilerden arındırmak. UNKILLED isimli oyunun grafikleri, bir mobil oyuna göre mükemmel durumda. Su yansımaları, ışıklandırmaları ve doku kalitesi ile oyun bize adeta görsel şölen yaşatıyor. Bölümler ise oldukça iyi tasarlanmış.

UNKILLED isimli oyun için daha ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir