Kapat

Haftanın Mobil Oyunları #7

Anasayfa
Listeler Haftanın Mobil Oyunları #7

1. Planet of Heroes

Mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz Multiplayer Online Battle Arena (MOBA) türündeki Planet of Heroes oyunundaki amacımız diğer moba türündeki oyunlarda da olduğu gibi rakibimizin üssünü yıkmaya çalışmak. Oyuna giriş yaptığımızda ilk olarak bir eğitim modu ile karşılaşıyoruz. Eğitim modunda oynanış dinamiklerini öğrendikten sonra artık gerçek maçlara hazır oluyoruz.

Planet of Heroes isimli oyun için daha ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

2. Run Forrest Run

Run Forrest Run isimli oyun, Forrest Gump filminde yer alan “ run forrest run “ repliğinin bir mobil oyuna dönüşmüş hali diyebiliriz. Forrest isimli karakterimiz hiç durmaksızın koşuyor. Bir engele çarptığında ise oyun sona eriyor. Oyundaki amacımız, diğer sonsuz koşu oyunlarında olduğu gibi kat edebildiğimiz kadar daha fazla yol kat etmek.

Run Forrest Run isimli oyun için daha ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

3. Vs. Racing 2

Vs. Racing 2 isimli araba yarışı oyununda, ister tek başımıza ister arkadaşlarımız ile yarışabiliyoruz. Oyunda, birbirinden farklı özelliklere sahip 10 adet araba bulunuyor. Arabaları oyun içi elmas karşılığında veya oyun içi altın karşılığında satın alabiliyoruz. Ayrıca arabamızın özelliklerini geliştirebiliyor ve arabamızı modifiye edebiliyoruz.

Vs. Racing 2 isimli oyun için daha ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

4. Must Deliver

Must Deliver isimli oyunda, dünyayı saran bir zombi salgını ile karşı karşıyayız. Zombiye dönüşmeyen insan sayısı oldukça az durumda. Bilim insanları ise bir panzehir üretmiştir. Bizde panzehiri alıp zombiye dönüşmeyen insanlara ulaştırmamız gerekiyor. Tabi bu pekte kolay olmuyor.

Must Deliver isimli oyun için daha ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

5. Zombie Frontier 3

Zombie Frontier 3 isimli oyunda, serinin önceki oyunlarında olduğu gibi hayatta kalmaya çalışıyoruz. Zombie Frontier 3, 5 ana bölümden oluşuyor. Görevler ise çok kısa. Bir göreve başladığımızda, bir miktar zombi geliyor ve gelen zombileri öldürdüğümüzde görev sona eriyor. 

Zombie Frontier 3 isimli oyun için daha ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir