Kapat

Haftanın Mobil Oyunları #6

Anasayfa
Listeler Haftanın Mobil Oyunları #6

1. CATS: Crash Arena Turbo Stars

CATS: Crash Arena Turbo Stars, kendi savaş robotunuzu tasarlayıp diğer savaş robotları ile savaştırdığınız bir oyun. Yalnız savaş esnasında tasarladığınız savaş robotunuzu kontrol edemiyorsunuz.

CATS: Crash Arena Turbo Stars isimli oyun için daha ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

2. Hugo Troll Race 2

Sonsuz koşu türündeki Hugo Troll Race 2 isimli oyundaki amacımız,  kötü kalpli cadı Scylla’nın kaçırıp uzak bir yere hapsettiği Hugolina’yı kurtarmak. Yük arabası ile tren raylarının üzerinde ilerlediğimiz oyunda, parmağımızı sağa ve sola sürükleyerek sağa ve sola geçebiliyor, parmağımızı yukarı ve aşağıya sürükleyerek zıplayabiliyor ve eğilebiliyoruz.

Hugo Troll Race 2 isimli oyun için daha ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

3. Yurei Ninja

Bir ninjayı kontrol ettiğimiz Yurei Ninja isimli oyunda, karakterimiz intikam için lanetlenmiş bir tapınağa sızıyor. Fakat lanetlenmiş tapınaktaki düşmanlarımız karakterimizi fark ediyor ve olaylar gelişiyor. Sonsuz koşu türündeki Yurei Ninja isimli oyundaki amacımız, diğer sonsuz koşu türündeki oyunlarda olduğu gibi kat edebildiğimiz kadar daha fazla yol kat ederek en yüksek puana ulaşmak.

Yurei Ninja isimli oyun için daha ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

4. Run Sackboy! Run

Oyundaki amacımız, Little Big Planet’ten tanıdığımız Sackboy isimli örgü karakterimiz ile kötü niyetli Negativitron isimli karakterden kaçmaya çalışmak. Sonsuz koşu türündeki oyunda, ekranın sağ kısmına basarak karşımıza çıkan engellerin üzerinden zıplayarak aşmamız gerekiyor.  Bir engele çarptığımızda ise oyun sona eriyor.

Run Sackboy! Run isimli oyun için daha ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

5. Blocky Highway

Oyundaki amacımız, kat edebildiğimiz kadar yol kat ederek en fazla puana sahip olmak. Traffic Racer’a benzeyen yapısıyla dikkat çeken oyunda, araçlara makas atarak daha fazla puan elde edebiliyoruz. Bir araca çarptığımızda ise oyun sona eriyor.

Blocky Highway isimli oyun için daha ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir