Kapat

Uncharted: Fortune Hunter

Anasayfa
Android Uncharted: Fortune Hunter

andappl
dasdasaaa
Bugün sizlere Uncharted 4: Thief’s End oyununun çıkışına sayılı günler kala yayınlanan Uncharted: Fortune Hunter oyununu inceleyeceğim.

Mobil platformdaki oyunların, PC ve Konsol platformlarındaki AAA dediğimiz oyunlar kadar uğraştırmaması ve bunun yanı sıra daha az maliyet ile ciddi kazançlar sağlaması nedeniyle Konami, Bathesda ve Sony gibi PC ve Konsol platformlarındaki büyük firmaların artık mobil platformlara da oyunlar çıkarttıklarını görüyoruz. Bu da mobil platformlarda ne kadar büyük bir potansiyel olduğunu gösteriyor.

Sony firmasının Uncharted: Fortune Hunter isimli oyununun diğer mobil oyunlardan farkı ise Uncharted 4: Thief’s End oyunu ile senkronize olması. Bölümleri başarı ile tamamlayarak Uncharted 4: Thief’s End isimli oyunun çokluoyuncu modunda kullanabileceğimiz çeşitli güçlendiriciler ve skinlere sahip olabiliyoruz. Uncharted 4: Thief’s End oyununu merakla bekleyen oyuncular sırf çokluoyuncu modundaki çeşitli güçlendirici ve skinler için oyunu denemek isteyeceklerdir.

Uncharted: Fortune Hunter, yapı itibari ile bulmaca tarzında bir oyun.  Parmağımızla sürükleyerek Nathan Drake isimli karakterimizi yönlendirdiğimiz oyunda, karşımıza çıkan engelleri aşıp bulmacaları çözmeye çalışıyoruz. Karşımıza çıkan engelleri kimi zaman ateş ederek kimi zaman ise dokunarak aşabiliyoruz. Küp bloklar üzerine kurulu olan oyunda amacımız bulmacayı çözüp bazı bölümlerde altını bazı bölümlerde ise bir sonraki haritanın parçalarını almak. Şu an oynanabilir 4 farklı harita bulunuyor. Bu haritaların çeşitli parçaları bulunmakta. Kimi haritanın 2 parçası kayıpken kimi haritanın ise 4 parçası kayıp.Haritanın parçalarını tamamladığımızda ise tamamlanan haritanın bölümlerini oynayabiliyoruz. Uncharted: Fortune Hunter oyununda bölümler ilerledikçe bulmacalar zorlaşıyor ve oyun daha da zevkli hale geliyor.

Genel olarak Uncharted: Fortune Hunter isimli oyun, Uncharted serisini bilmeyen kesimi bile içine çeken bir yapım olmuş. Bulmaca türü oyunları seviyorsanız Uncharted: Fortune Hunter oyununu denemenizi öneriririm.
oyunnou

 • Oynanış: 8/10
 • Ses: 7/10
 • Grafik: 7/10
 • Eğlence: 9/10
 • Genel: 7,7/10
  ddddddddd

  sadasdasdasdasdasd

  sadasd
  ANDROID uygulama mağazasında ücretsiz sunulan oyuna buradan ulaşabilirsiniz.
  IOS uygulama mağazasında ücretsiz sunulan oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir