Kapat

Basketball Stars

Anasayfa
Android Basketball Stars

andappl
dasdasaaa
Bugün sizlere 8 Ball Pool, Soccer Stars, Agar.io Rail Rush ve miniclip.com sitesi ile flash oyunlarla tanıdığımız Miniclip SA firmasının geliştirdiği Basketball Stars oyununu inceleyeceğim.

Karakterimizi özelleştirmemize olanak sağlayan yapımcılar, ilk olarak atışlar yaptırarak bize kontrolleri öğretiyor. Parmağımızı yukarı doğru sürükleyerek atışımızı gerçekleştiriyoruz. Fakat burada dikkat etmemiz bir etken var. Parmağımızı yukarı doğru sürüklerken ekranın sol tarafında güç sütunu çıkıyor. Basket atabilmemiz için gücü iyi ayarlamamız gerekiyor. Atış yapmayı öğrettikten sonra başka biri ile eşleşip karşılıklı atışlara başlıyoruz. Her baskette +3 veya +2 puan kazanıyoruz. Arada potada +4 bonus etkin oluyor ve basket attığımızda +4 puanı elde ediyoruz. Toplamda 10 puana ulaştığımızda ise maç sona eriyor.

Maç bittikten sonra çeşitli öğeler kazanıyoruz. Daha sonra saldıran-savunan modunu öğretiyor. Karşımızda rakip varken sağa ya da sola geçip atışımızı gerçekleştirmemiz lazım. Bunu yapabilmemiz için parmağımızı sağa ya da sola sürüklememiz gerekiyor.  Top rakipteyken parmağımızı yukarı doğru sürükleyip atışını engelleyebiliyoruz. Topu rakipten çalmak için ise parmağımızı aşağıya doğru sürüklememiz gerekiyor. Top bizdeyken parmağımızı aşağıya doğru sürükleyerek atış yapıyormuş gibi yapıp rakibe fake atabiliyoruz. Ayrıca ekranın sağ ya da sol tarafına çift tıklayarak sağa ya da sol tarafa gidiyormuş gibi yapıp rakibe fake atabiliyoruz. Basketball Stars oyununda saldıran-savunan, atış yarışı ve çevrimdışı olmak üzere 3 mod bulunuyor.

Saldıran-savunan modunda : Toplamda 10 puana ilk ulaşan maçı kazanıyor.

Atış yarışı modunda : Verilen süre içerisinde en yüksek puanı elde eden maçı kazanıyor.

Çevrimdışı modunda : İnternet bağlantısı olmadan atışlar gerçekleştirebiliyoruz.

Saldıran-savunan modunda ve atış yarışı modunda  5 bölüm bulunmakta. Her bölümde giriş ücreti ve ödül değişiyor. Günlük ücretsiz çark mevcut. Bu ücretsiz çarkta çeşitli oyun içi parası, altın, içerisinde karakterimiz için öğeler bulunan çanta bulunuyor. Oyuna Facebook hesabımız ile giriş yaptığımızda bize 5 altın hediye ediyor.

Mağazada nakit, altın, toplar ve torbalar olmak üzere 4 farklı bölüm bulunmakta. Toplar bölümünde standart ve premium toplar mevcut. Standart topları oyun içi parası ile satın alabiliyorken, premium topları altın ile satın alabiliyoruz. Her topun kendine has zaman ve hassasiyet özelliği var.

Genel olarak Basketbol oyunlarını seviyorsanız Basketball Stars oyununu mutlaka denemelisiniz.
oyunnou

 • Oynanış : 8/10
 • Ses : 6/10
 • Grafik : 7/10
 • Eğlence : 9/10
 • Genel : 7,5/10
  ddddddddd
  sadasdasdasdasdasd

  sadasd
  ANDROID uygulama mağazasında ücretsiz sunulan oyuna buradan ulaşabilirsiniz.
  IOS uygulama mağazasında ücretsiz sunulan oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

“Basketball Stars” üzerine 1 yorum

 1. Tolga says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir