Kapat

Badland

Anasayfa
Android Badland

halılseza1

dasdasaaa

Badland, mobil platformlara çıkış yaptığı günden itibaren oyun severler tarafından  oldukça sevilmişti. Hatta birçok oyun otoriteri tarafından tam not almayı başarmıştı. Daha sonra 26 Mayıs 2015 tarihinde PC ve konsollara çıkışını gerçekleştirdi. Badland grafikleri, basit oynanışı ve atmosferi ile öne çıkıyor. Oyuna giriş yaptığımızda menüde bizi co-op, singleplayer ve versus modları karşılıyor. Versus modunda  4 kişiye kadar multiplayer desteği bulunuyor.  Bu modda aynı ekran üzerinde farklı yerlere  dokunarak birbirimizin yaratığını geçmeye çalışıyoruz.  Singleplayer modunda kendimizi bir ormanda buluyoruz ve ekrana dokunarak karekterimizi hareket ettirip aynı zamanda önümüze çıkan engelleri aşmaya çalışıyoruz.
Ormanda hareket ederken bizi engeller dışında yaratıklar bekliyor. Yaratıkları alarak çoğalıyor ve büyüyoruz. Engeller karşısında  topladığımız yaratıklar ölüyor ve biz hareket etmesek dahi  ekran sağa doğru hareket etmeye devam ediyor. Ekranın hızına yetişemeyip arka planda kaldığımızda ise oyuna tekrar başlıyoruz.
Yapımcı ekip  daha çok grafiklere, seslere ve sanatsal bölüm tasarımlarına yoğunlaştığı için hikaye sönük kalmış. Apple editörleri tarafından 2013 yılının en iyi oyun tasarımı ödülüne layık görülen oyunun grafikleri ve sesleri oldukça etkileyici ve bölüm tasarımları için tam bir sanat eseri diyebiliriz. Genel olarak türü sevenler için başarılı bir oyun olmuş.

oyunnou

  • Oynanış : 8/10
  • Ses : 7/10
  • Grafik : 10/10
  • Eğlence : 7/10
  • Genel : 8/10

ddddddddd

sadasdasdasdasdasd

sadasd

ANDROID uygulama mağazasında ücretsiz bulunan oyuna buradan ulaşabilirsiniz.
IOS uygulama mağazasında 7.99 liraya satışa sunulan oyuna buradan ulaşabilirsiniz.
WPHONE uygulama mağazasında 11,50 tl’ye satışa sunulan oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir